Urmăriți știrile Calarasipress.ro pe WhatsApp
Accident cumplit, petrecut în cursul acestei zile, orele 17.00, la ieșire din Oltenița, pe DN4, spre București, cu 6 persoane implicate, dintre care un motociclist aflat în stop cardio-respirator.
Conform datelor, pe DN4 între Oltenița și București a avut loc o coliziune între un autorismul în care se aflau 5 persoane și un motociclist, în urma coliziunii motociclistul a intrat în stop cardio-respirator. Din păcate, cadrele medicale i-au declarat decesul.
Traficul a fost restricționat parțial, iar polițiștii desfășoară cercetări în vederea stabilirii condițiilor care au condus la producerea tragediei.

Lucian, motociclistul decedat în accident era tată a unui fetite de câțiva anișori și avea o pasiune deosebită pentru motoare. Tânărul era membru al celui mai cunoscut clubul al motocicliștilor din România, “Chopper Academy România”.
Vrei să fii mereu la curent cu toate știrile? Urmăreste CalarasiPress pe canalul de WhatsApp.
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.