Accident cu trei autovehicule implicate pe DN 31, în comuna Ciocanești

Un accident rutier în care au fost implicate trei autovehicule a avut loc, marți dimineață în jurul orelor 10:00, pe DN 31, în județul Călărași.

Conform Centrului INFOTRAFIC din cadrul Inspectoratului General al Poliției Române informează că circulația a fost oprită pe DN 31 Oltenița -Călărași, localitatea Ciocănești, județul Călărași, din cauza unui accident în care au fost implicate trei autovehicule.

Polițiștii rutieri sosiți la fața locului cercetează acest eveniment rutier pentru a clarifica toate aspectele care au dus la producerea accidentului

Traficul a fost blocat aproximativ o oră.

LIVE — Radio CalarasiPress

Don't Miss

DESCINDERI. DNA a intrat peste un fost șef al Poliției din Călărași. Ancheta vizează suspiciuni privind un concurs de angajare

Procurori ai Direcției Naționale Anticorupție au efectuat percheziții la domiciliul
seceta grindina

Bani europeni pentru Călărași: Prefectul Laurențiu State anunță colaborarea cu ADR Sud-Muntenia pentru noi finanțări

Călărașul se pregătește să intre pe harta finanțărilor europene, cu

Iubita directorului spăgar al AJOFM Călărași, promovată la cabinetul prefectului Barbu

Themistius George Tiliță, consilier de cabinet al prefectului județului Călărași,
Sursa: gandul.ro

Un bărbat din Oltenița s-a urcat băut la volan și a dat nas în nas cu polițiștii

Un bărbat în vârstă de 40 de ani este cercetat